HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 23 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
 Ekipi - Tirana [TIR]


 Portier Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  Edvin BAKAJ Edvin BAKAJ   Republika e Shqiperise 09. Tetor 1987 (33) 2 2 - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  - - - - - -
 Mbrojtes Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Debatik CURRI Debatik CURRI   Republika e Shqiperise 28. Dhjetor 1983 (36) - - - - - - - - - - - -
  Ronald GERCALIU Ronald GERCALIU   - (-) 1 1 - 1 - - - - - - - -
  Majkel PECI Majkel PECI   - (-) 1 - 1 - - - - - - - - -
  Kiro RISTEVSKI Kiro RISTEVSKI   Macedonia, the former Yugoslav 22. Tetor 1990 (30) - - - - - - - - - - - -
  Dritan SMAJLI Dritan SMAJLI   Republika e Shqiperise 12. Shkurt 1985 (35) 2 2 - - - - - - - - - -
  Dejan KARAN Dejan KARAN   - (-) 2 2 - - - - - - - - - -
  Erion HOXHALLARI Erion HOXHALLARI   - (-) 2 2 - - - - 1 1 - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  - - 1 1 - - - -
 Mesfushor Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Ervin BULKU Ervin BULKU   Republika e Shqiperise 03. Mars 1981 (39) - - - - - - - - - - - -
  Dorian KERCIKU Dorian KERCIKU   - (-) 1 1 - 1 - - - - - - - -
  Afrim TAKU Afrim TAKU   Republika e Shqiperise 04. Gusht 1989 (31) - - - - - - - - - - - -
  Gentian MUCA Gentian MUCA   Republika e Shqiperise 13. Maj 1987 (33) 1 1 - - - - - - - - - -
  Gilman LIKA Gilman LIKA   Republika e Shqiperise 13. Janar 1987 (33) 2 2 - - - - - - - - - -
  Erando KARABECI Erando KARABECI   Republika e Shqiperise 06. Shtator 1988 (32) 2 2 - 1 - - - - - - - -
  Gjergj MUZAKA Gjergj MUZAKA   Republika e Shqiperise 26. Shtator 1984 (36) 2 1 1 - - - - - - - - -
  Olsi TEQJA Olsi TEQJA   Republika e Shqiperise 27. Korrik 1988 (32) 2 2 - - - - 1 1 - - - -
  Argjend MALAJ Argjend MALAJ   - (-) 1 1 - - 1 - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  1 - 2 2 - - - -
 Sulmues Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Masato FUKUI Masato FUKUI   - (-) 1 1 - - 1 - - - - - - -
  Enriko PAPA Enriko PAPA   - (-) 1 - 1 - - - - - - - - -
  Almeida HUGO Almeida HUGO   - (-) 1 1 - - - - - - - - - -
  Elis BAKAJ Elis BAKAJ   Republika e Shqiperise 25. Qershor 1987 (33) 1 1 - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  2 - 2 2 - - - -
 Stafi i Tirana [Tirana]

  Funksioni
Gugash MAGANI Gugash MAGANI   Republika e Shqiperise - (-) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Ilir DAJA Ilir DAJA   - (-) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer