HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

CHAMPIONS League 2012-13

Player Information - Ivan GVOZDENOVIC

Personal data

Picture of Ivan GVOZDENOVIC
Nationality:Serbia, Republic of Serbia, Republic of
Name:Ivan GVOZDENOVIC
Birthday (Age):19. Gusht 1978 (45)
Height:185 cm
Weight:80 kg
Jersey Number:78
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday July 17SkenderbeuvsVSC Debreceni100--------
Tuesday July 24VSC DebrecenivsSkenderbeu100--------
Games total200--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi------------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi321---------
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi------------
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu10911--1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Skenderbeu1-1---------
CHAMPIONS League 2012-13Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu1111----3-----
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu10821--1-----
Kategoria Superiore 2010-11Tirana1414-2114-----
Kupa e Shqiperise 2010-11Tirana------------
Career Total504554119-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14SkenderbeuMbrojtes
CHAMPIONS League 2012-132012-13SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2010-112010-11TiranaMbrojtes


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiZv/Tranjer
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaZv/Tranjer
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaZv/Tranjer