HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

CHAMPIONS League 2012-13
 Ekipi - Skenderbeu [SKE]

Foto e Ekipit [Skenderbeu]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Orges SHEHIOrges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (46)22--------
 Erjon LLAPANJIErjon LLAPANJI  Republika e Shqiperise10. Maj 1985 (39)----------
 Marko MILIVOJEVICMarko MILIVOJEVIC  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Renato ARAPIRenato ARAPI  Republika e Shqiperise26. Gusht 1986 (37)22----------
 Endrit VRAPIEndrit VRAPI  Republika e Shqiperise23. Maj 1982 (42)------------
 Ditmar BICIDitmar BICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1989 (35)2-2---1-----
 Marko RADASMarko RADAS  Croatia, Republic of- (-)22----2-----
 Ivan GVOZDENOVICIvan GVOZDENOVIC  Serbia, Republic of19. Gusht 1978 (45)22----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --3-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erbim FAGUErbim FAGU  Republika e Shqiperise15. Prill 1987 (37)22----------
 Nuredeen ORELESINuredeen ORELESI  Nigeria, Federal Republic of10. Prill 1989 (35)22----1-----
 Bledi SHKEMBIBledi SHKEMBI  Republika e Shqiperise13. Gusht 1979 (44)------------
 Gjergj MUZAKAGjergj MUZAKA  Republika e Shqiperise26. Shtator 1984 (39)22----1-----
 Igli ALLMUCAIgli ALLMUCA  Republika e Shqiperise25. Tetor 1980 (43)22----------
 Luko BISKUPLuko BISKUP  - (-)------------
 Grigor TOPALLIGrigor TOPALLI  - (-)------------
 Davor BRATICDavor BRATIC  Croatia, Republic of01. Maj 1987 (37)------------
 Erjon VUCAJErjon VUCAJ  Republika e Shqiperise25. Dhjetor 1990 (33)22----2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --7-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Amarildo DIMOAmarildo DIMO  Republika e Shqiperise25. Gusht 1982 (41)------------
 Sebino PLAKUSebino PLAKU  Republika e Shqiperise20. Maj 1985 (39)22--1-1-----
 Dorian KERCIKUDorian KERCIKU  - (-)1-1---------
 Daniel XHAFAJDaniel XHAFAJ  Republika e Shqiperise01. Maj 1977 (47)22----------
 Adnand TAHIRLLARIAdnand TAHIRLLARI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Bekim KULIBekim KULI  Republika e Shqiperise19. Shkurt 1982 (42)2-2---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-8-----