HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
 Ekipi - Tirana [TIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Blendi NALLBANI  Republika e Shqiperise30. Maj 1971 (53)431-------
 Ilion LIKA  Republika e Shqiperise17. Maj 1980 (44)2929-2------
 Afrim TAKU  Republika e Shqiperise04. Gusht 1989 (34)413-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ivan GVOZDENOVIC  Serbia, Republic of19. Gusht 1978 (45)2626-5114-----
 Arturs SILAGAILIS  Latvia, Republic of03. Maj 1987 (37)633---2-----
 Entonio PASHAJ  Republika e Shqiperise10. Nentor 1984 (39)131031--2-----
 Andi LILA  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1986 (38)2626-24-11--2--
 Erjon DUSHKU  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1985 (39)272611-15-----
 Rahman HALLACI  Republika e Shqiperise12. Nentor 1983 (40)642---1-----
 Tefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (39)2727-11161----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 63311-2--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gentian MUCA  Republika e Shqiperise13. Maj 1987 (37)1376---1-----
 Devi MUKA  Republika e Shqiperise21. Dhjetor 1976 (47)------------
 Elvis SINA  Republika e Shqiperise14. Nentor 1987 (36)282351-189-----
 Blerti HAJDARI  Republika e Shqiperise01. Gusht 1990 (33)1028-1-3-----
 Sabien LILAJ  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1989 (35)2424-41-101----
 Ergys SORRA  Republika e Shqiperise23. Korrik 1989 (34)716---1-----
 Erando KARABECI  Republika e Shqiperise06. Shtator 1988 (35)292633--5-----
 Gilman LIKA  Republika e Shqiperise13. Janar 1987 (37)12111111------
 Enco MALINDI  Republika e Shqiperise15. Janar 1988 (36)413-1-1-----
 Gerhard TUSHE  Republika e Shqiperise- (-)1221011-1-----
 Jahmir HYKA  Republika e Shqiperise03. Gusht 1988 (35)119214-------
 Migen METANI  Republika e Shqiperise05. Maj 1989 (35)2-2---------
 Mario MORINA  - (-)1661023-89-----
 Mladen ZIZOVIC  Bosnia and Herzegovina27. Dhjetor 1980 (43)1613321-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1952322-2--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alban BUSHI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1975 (48)532---------
 Bekim BALAJ  Republika e Shqiperise11. Janar 1991 (33)129361-2-----
 Sebino PLAKU  Republika e Shqiperise20. Maj 1985 (39)15132-3-------
 Orjand ABAZAJ  Republika e Shqiperise17. Janar 1985 (39)1046---------
 Shpetim BABAJ  Republika e Kosoves09. Dhjetor 1981 (42)743---------
 Pero PEJIC  Croatia, Republic of28. Nentor 1982 (41)27261414-4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3752382-2--
 Stafi i Tirana [Tirana]

 Funksioni
Sulejman STAROVA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Nevil DEDE  Republika e Shqiperise10. Janar 1975 (49)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Miso KRSTICEVIC  Croatia, Republic of19. Shkurt 1958 (66)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Luan SENGLA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer
Astrit NALLBANI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer
Alpin GALLO  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer