HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Mars 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14

Player Information - Berat HYSENI

Personal data

Picture of Berat HYSENI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Berat HYSENI
Birthday (Age):26. Tetor 1986 (33)
Jersey Number:8
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 17PRISHTINAvsFERIZAJ010--------
Friday August 23FERONIKELIvsPRISHTINA010--------
Sunday September 01PRISHTINAvsTREPCA 89010--------
Saturday September 07PRISHTINAvsHYSI101--1-----
Sunday September 29PRISHTINAvsLLAMKOS KOSOVA FK1011-------
Saturday October 05DRENICAvsPRISHTINA100--------
Saturday October 12PRISHTINAvsBESA1002-------
Saturday November 23HAJVALIAvsPRISHTINA100--------
Games total5323-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14PRISHTINA53224-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA541-7-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11TREPCA 89----1-11----
Kategoria Superiore 2009-10Teuta97221-2-----
Career Total19145413-41----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11TREPCA 89Mesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaSulmues