HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)PRISHTINA5930178557:2829
2same(2)TREPCA 895730169551:2625
3same(3)VELLAZNIMI5430159641:338
4same(4)DRITA4730138938:326
5same(5)HYSI45301361143:3013
6same(6)BESA42301191035:37-2
7same(7)LIRIA38311151537:44-7
8up(9)LEPENCI3629991127:33-6
9down(8)DRENICA3429971330:31-1
10same(10)TREPCA3430971428:38-10
11same(11)KEK-U2530671734:55-21
12same(12)GJILAN2431661924:58-34


Kampion Liga e Pare