HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)PRISHTINA6231188559:2831
2same(2)TREPCA 8958311610551:2625
3same(3)VELLAZNIMI55311510641:338
4same(4)DRITA47311381038:344
5same(5)HYSI45311361245:3312
6same(6)BESA42311191135:39-4
7same(7)LIRIA41321251540:46-6
8same(8)LEPENCI39301091131:33-2
9same(9)DRENICA37301071334:313
10same(10)TREPCA37311071430:38-8
11same(11)KEK-U2531671834:59-25
12same(12)GJILAN2432662024:62-38


Kampion Liga e Pare