HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)PRISHTINA6232188659:2930
2same(2)TREPCA 8961321710552:2626
3same(3)VELLAZNIMI55321510741:347
4same(4)DRITA47321381141:383
5same(5)HYSI45321361348:3711
6same(6)BESA45321291141:392
7same(7)LIRIA44331351544:49-5
8up(9)DRENICA40311171335:314
9up(10)TREPCA40321171434:41-7
10down(8)LEPENCI39311091231:39-8
11same(11)KEK-U2832771837:61-24
12same(12)GJILAN2433662126:65-39


Kampion Liga e Pare