HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
Match Schedule for HAJVALIAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
117.08.201417:30 hFERONIKELI - HAJVALIA2-5thumbs_up.png
223.08.201417:30 hHAJVALIA - KOSOVA(V)1-1draw.png
331.08.201417:30 hVELLAZNIMI - HAJVALIA0-1thumbs_up.png
405.09.201417:30 hHAJVALIA - TREPCA2-1thumbs_up.png
512.09.201417:30 hFERIZAJ - HAJVALIA0-3thumbs_up.png
620.09.201417:30 hHAJVALIA - DRENICA1-0thumbs_up.png
726.09.201417:30 hDRITA - HAJVALIA1-2thumbs_up.png
802.10.201417:30 hTREPCA 89 - HAJVALIA3-0thumbs_down.png
907.10.201417:30 hHAJVALIA - KF ISTOGU2-3thumbs_down.png
1015.10.201417:30 hBESA - HAJVALIA1-1draw.png
1119.10.201416:00 hHAJVALIA - PRISHTINA2-3thumbs_down.png
1226.10.201416:00 hHAJVALIA - FERONIKELI0-1thumbs_down.png
1302.11.201417:30 hKOSOVA(V) - HAJVALIA1-1draw.png
1408.11.201415:00 hHAJVALIA - VELLAZNIMI1-0thumbs_up.png
1514.11.201417:30 hTREPCA - HAJVALIA0-0draw.png
1621.12.201417:30 hHAJVALIA - FERIZAJ1-1draw.png
1728.02.201515:00 hDRENICA - HAJVALIA1-0thumbs_down.png
1816.03.201517:00 hHAJVALIA - DRITA2-1thumbs_up.png
1922.03.201515:00 hHAJVALIA - TREPCA 894-2thumbs_up.png
2031.03.201515:00 hKF ISTOGU - HAJVALIA2-1thumbs_down.png
2105.04.201515:00 hHAJVALIA - BESA1-3thumbs_down.png
2211.04.201516:00 hPRISHTINA - HAJVALIA0-2thumbs_up.png
2317.04.201516:00 hHAJVALIA - DRITA2-1thumbs_up.png
2424.04.201516:00 hFERIZAJ - HAJVALIA0-0draw.png
2530.04.201516:00 hHAJVALIA - TREPCA4-0thumbs_up.png
2603.05.201516:00 hKOSOVA(V) - HAJVALIA1-1draw.png
2710.05.201516:00 hHAJVALIA - TREPCA 891-0thumbs_up.png
2813.05.201517:00 hHAJVALIA - DRENICA0-0draw.png
2917.05.201517:00 hBESA - HAJVALIA2-1thumbs_down.png
3024.05.201518:00 hHAJVALIA - PRISHTINA-