HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
Match Schedule for KOSOVA(V)Ical export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
116.08.201417:30 hKOSOVA(V) - DRITA0-1thumbs_down.png
223.08.201417:30 hHAJVALIA - KOSOVA(V)1-1draw.png
331.08.201417:30 hKOSOVA(V) - KF ISTOGU5-0thumbs_up.png
404.09.201417:30 hBESA - KOSOVA(V)2-0thumbs_down.png
514.09.201417:30 hKOSOVA(V) - PRISHTINA1-0thumbs_up.png
621.09.201417:30 hFERONIKELI - KOSOVA(V)0-0draw.png
727.09.201417:30 hKOSOVA(V) - TREPCA 890-0draw.png
803.10.201417:30 hKOSOVA(V) - VELLAZNIMI2-0thumbs_up.png
909.10.201417:30 hTREPCA - KOSOVA(V)1-1draw.png
1014.10.201417:30 hKOSOVA(V) - FERIZAJ4-2thumbs_up.png
1118.10.201417:30 hDRENICA - KOSOVA(V)1-1draw.png
1224.10.201417:30 hDRITA - KOSOVA(V)1-0thumbs_down.png
1302.11.201417:30 hKOSOVA(V) - HAJVALIA1-1draw.png
1407.11.201415:00 hKF ISTOGU - KOSOVA(V)1-2thumbs_up.png
1516.11.201417:30 hKOSOVA(V) - BESA2-0thumbs_up.png
1622.12.201417:30 hPRISHTINA - KOSOVA(V)0-0draw.png
1701.03.201515:00 hKOSOVA(V) - FERONIKELI0-2thumbs_down.png
1815.03.201517:00 hTREPCA 89 - KOSOVA(V)2-0thumbs_down.png
1922.03.201515:00 hVELLAZNIMI - KOSOVA(V)0-0draw.png
2031.03.201515:00 hKOSOVA(V) - TREPCA1-0thumbs_up.png
2105.04.201515:00 hFERIZAJ - KOSOVA(V)0-1thumbs_up.png
2212.04.201516:00 hKOSOVA(V) - DRENICA0-0draw.png
2319.04.201516:00 hKOSOVA(V) - TREPCA2-1thumbs_up.png
2426.04.201516:00 hKOSOVA(V) - DRENICA2-0thumbs_up.png
2530.04.201516:00 hTREPCA 89 - KOSOVA(V)0-1thumbs_up.png
2603.05.201516:00 hKOSOVA(V) - HAJVALIA1-1draw.png
2709.05.201516:00 hBESA - KOSOVA(V)2-3thumbs_up.png
2813.05.201517:00 hKOSOVA(V) - PRISHTINA0-1thumbs_down.png
2916.05.201517:00 hFERONIKELI - KOSOVA(V)3-1thumbs_down.png
3024.05.201518:00 hKOSOVA(V) - VELLAZNIMI-