HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 19 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
Match Schedule for PRISHTINAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
116.08.201417:30 hPRISHTINA - KF ISTOGU2-1thumbs_up.png
224.08.201417:30 hBESA - PRISHTINA1-2thumbs_up.png
330.08.201417:30 hPRISHTINA - TREPCA 890-0draw.png
403.09.201417:30 hPRISHTINA - FERONIKELI0-1thumbs_down.png
514.09.201417:30 hKOSOVA(V) - PRISHTINA1-0thumbs_down.png
620.09.201417:30 hPRISHTINA - VELLAZNIMI1-1draw.png
728.09.201417:00 hTREPCA - PRISHTINA0-3thumbs_up.png
803.10.201417:30 hPRISHTINA - FERIZAJ1-1draw.png
908.10.201417:30 hDRENICA - PRISHTINA2-0thumbs_down.png
1015.10.201417:30 hPRISHTINA - DRITA2-0thumbs_up.png
1119.10.201416:00 hHAJVALIA - PRISHTINA2-3thumbs_up.png
1226.10.201416:00 hKF ISTOGU - PRISHTINA0-0draw.png
1301.11.201417:30 hPRISHTINA - BESA2-1thumbs_up.png
1409.11.201415:00 hTREPCA 89 - PRISHTINA2-2draw.png
1516.11.201417:30 hFERONIKELI - PRISHTINA1-1draw.png
1622.12.201417:30 hPRISHTINA - KOSOVA(V)0-0draw.png
1701.03.201515:00 hVELLAZNIMI - PRISHTINA0-2thumbs_up.png
1814.03.201517:00 hPRISHTINA - TREPCA3-0thumbs_up.png
1922.03.201515:00 hFERIZAJ - PRISHTINA0-1thumbs_up.png
2031.03.201515:00 hPRISHTINA - DRENICA3-0thumbs_up.png
2105.04.201515:00 hDRITA - PRISHTINA1-1draw.png
2211.04.201516:00 hPRISHTINA - HAJVALIA0-2thumbs_down.png
2319.04.201516:00 hPRISHTINA - VELLAZNIMI0-0draw.png
2425.04.201516:00 hKF ISTOGU - PRISHTINA0-1thumbs_up.png
2530.04.201516:00 hPRISHTINA - DRITA1-0thumbs_up.png
2603.05.201516:00 hFERIZAJ - PRISHTINA1-3thumbs_up.png
2709.05.201516:00 hPRISHTINA - TREPCA4-0thumbs_up.png
2813.05.201517:00 hKOSOVA(V) - PRISHTINA0-1thumbs_up.png
2916.05.201517:00 hPRISHTINA - TREPCA 890-0draw.png
3024.05.201518:00 hHAJVALIA - PRISHTINA-