HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 23 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Rezultatet - Java 18 (21.01.2020 - 22.01.2020)

E martë, 21.01.2020 - 18. Java
 17:00 hVllazniaFlamurtari2 - 0 
 20:00 hSkenderbeuPartizani3 - 2 
 20:00 hTeutaLaci0 - 1 
E mërkurë, 22.01.2020 - 18. Java
 17:00 hLuftetariKukësi0 - 0 
 20:00 hTiranaBylis2 - 1