HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Match Schedule for SkenderbeuIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.08.201922:00 hSkenderbeu - Flamurtari1-0thumbs_up.png
228.08.201919:00 hLaci - Skenderbeu1-2thumbs_up.png
301.09.201922:00 hSkenderbeu - Bylis0-3thumbs_down.png
414.09.201919:00 hTirana - Skenderbeu3-1thumbs_down.png
521.09.201919:00 hSkenderbeu - Teuta1-0thumbs_up.png
628.09.201919:00 hVllaznia - Skenderbeu4-0thumbs_down.png
705.10.201917:00 hSkenderbeu - Luftetari2-0thumbs_up.png
819.10.201920:00 hSkenderbeu - Kukësi0-0draw.png
924.10.201919:00 hPartizani - Skenderbeu- 
1027.10.201919:00 hFlamurtari - Skenderbeu-