HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E shtunë, 12. Shtator 2009 - 05:30 h

BurreliBylis
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 12 Shtator 2009
Match Time :05:30 h
 
Playground :Stadiumi "Liri Ballabani" - Burrel
Match referee(s):Ardian RAMA
 

 Formacionet
Portier
PLAYERS
   Mbrojtes
   Mesfushor
   MIDFIELDER
     Sulmues
     TEAM STAFF
       Drejtor Sportiv

          Zevendesimet

          Eventet
         Gol
         • 74' : Zenel RADAJ ( 1 )
          Karton i kuq
          • 65' : Zenel RADAJ ( 1 )
           Karton i verdhe
           • 3' : Henri MATA ( 1 )
           • 44' : Eduart TANUSHAJ ( 1 )
           • 45' : Zenel RADAJ ( 1 )
           • 57' : Ermir DIKA ( 1 )
           • 83' : Sajmir XHETANI ( 1 )
           • 58' : Armand GEGA ( 1 )