HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Behar RAMADANI

Personal data

Picture of Behar RAMADANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Behar RAMADANI
Birthday (Age):06. Prill 1990 (34)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29BurrelivsSopoti100--------
Wednesday September 02AdavsBurreli100--------
Saturday September 12BurrelivsBylis100--------
Saturday September 19TurbinavsBurreli100--------
Saturday September 26BurrelivsLuftetari100--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli101--------
Saturday October 17BurrelivsPogradeci100--------
Saturday October 24LushnjavsBurreli100--11----
Saturday November 07MemaliajvsBurreli101--------
Saturday November 21BurrelivsElbasani100--------
Saturday November 28BurrelivsGramshi100--------
Saturday December 05SkraparivsBurreli100--------
Saturday December 12BurrelivsPartizani100--------
Saturday December 19Bilisht SportvsBurreli100--------
Saturday February 06BurrelivsAda101--------
Saturday February 13BylisvsBurreli100--------
Sunday March 21PogradecivsBurreli100--------
Wednesday March 24SopotivsBurreli100--1-----
Sunday March 28BurrelivsLushnja101--------
Games total1904--21----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2019-20Luftetari------------
Kategoria Superiore 2018-19Luftetari------------
Kategoria Superiore 2017-18Luftetari22----------
Kategoria Superiore 2016-17Luftetari111012--51-3--
Kategoria 1 2014-15Mamurras------------
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia11-1--------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari33----21----
Kategoria 1 2011-12Luftetari22----1-----
Kategoria 1 2010-11Burreli22----------
Kategoria 1 2009-10Burreli99-2--21----
Career Total302915--103-3--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2019-202019-20LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18LuftetariMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17LuftetariMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15MamurrasMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11BurreliMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10BurreliPLAYERS