HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 09 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Armand GEGA

Personal data

Picture of Armand GEGA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Armand GEGA
Birthday (Age):21. Janar 1987 (36)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday September 02BylisvsPartizani010--1-----
Saturday September 12BurrelivsBylis100--1-----
Saturday September 26SkraparivsBylis101--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 03BylisvsSopoti010--------
Saturday October 17Bilisht SportvsBylis101--------
Saturday October 24LuftetarivsBylis101--------
Saturday October 31BylisvsAda101--------
Saturday November 07TurbinavsBylis100--------
Saturday November 21BylisvsBeselidhja100--------
Saturday November 28LushnjavsBylis100--1-----
Saturday December 12PogradecivsBylis101--1-----
Saturday January 30BylisvsMemaliaj1002-------
Saturday February 06PartizanivsBylis100--1-----
Saturday February 13BylisvsBurreli1011-------
Saturday February 20GramshivsBylis100--------
Saturday February 27BylisvsSkrapari101--------
Games total142173-5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Bylis------------
Kategoria 1 2013-14Himara------------
Kategoria Superiore 2010-11Bylis129332-52----
Kategoria 1 2009-10Bylis2652133-5-----
Career Total38142465-102----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BylisMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14HimaraMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10BylisPLAYERS