HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Migen MEMELLI

Personal data

Picture of Migen MEMELLI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Migen MEMELLI
Birthday (Age):25. Prill 1980 (44)
Height:186 cm
Weight:82 kg
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari100--------
Sunday October 18DinamovsTirana100-1------
Friday October 30VllazniavsTirana100--------
Sunday November 22LacivsTirana100--1-----
Monday November 30FlamurtarivsTirana100--------
Sunday December 06SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday December 12TiranavsGramozi010--------
Thursday December 17BesavsTirana100--------
Sunday December 20TiranavsApolonia1001-------
Wednesday December 23KastriotivsTirana100--------
Friday January 29ShkumbinivsFlamurtari100--------
Wednesday February 03FlamurtarivsBesa101--------
Sunday February 07FlamurtarivsApolonia100--------
Friday February 12LacivsFlamurtari100--------
Sunday February 21FlamurtarivsKastrioti100--------
Sunday March 28BesavsFlamurtari100--------
Friday April 02FlamurtarivsDinamo100--------
Sunday April 11SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday April 17FlamurtarivsKastrioti100--------
Sunday April 25VllazniavsFlamurtari100--------
Friday April 30FlamurtarivsApolonia100--------
Friday May 14TeutavsFlamurtari100--------
Wednesday May 19FlamurtarivsShkumbini100--------
Games total2211111-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2016-17Kastrioti------------
Kategoria 1 2017-18Kastrioti------------
Kategoria 1 2015-16Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2014-15Laci53211-2-----
Kategoria Superiore 2013-14Partizani55-14-2----1
EUROPA League 2012-13Flamurtari1-1---------
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari77--9-4--4--
Kategoria Superiore 2009-10Tirana211-111-----
Career Total2016421519--4-1

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2016-172016-17KastriotiSulmues
Kategoria 1 2017-182016-17KastriotiSulmues
Kategoria 1 2015-162015-16KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniSulmues
EUROPA League 2012-132012-13FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10TiranaSulmues


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2020-212020-21SkenderbeuTranjer