HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Paulin DHEMBI

Personal data

Picture of Paulin DHEMBI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Paulin DHEMBI
Birthday (Age):09. Gusht 1979 (44)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21BesavsShkumbini010--------
Sunday October 18BesavsFlamurtari100--------
Monday October 26BesavsApolonia100--------
Sunday November 01KastriotivsBesa100--------
Monday November 09BesavsDinamo010--1-----
Sunday November 22TeutavsBesa101--------
Sunday November 29VllazniavsBesa010--------
Sunday December 06BesavsShkumbini100--------
Saturday December 12LacivsBesa100--------
Thursday December 17BesavsTirana101--1-----
Thursday December 24BesavsGramozi1001-------
Wednesday January 27SkenderbeuvsBesa100--------
Sunday January 31ApoloniavsBesa100--------
Wednesday February 03FlamurtarivsBesa100--------
Sunday February 07BesavsKastrioti010--------
Sunday March 07BesavsSkenderbeu100--------
Friday March 19KastriotivsBesa100--------
Sunday March 28BesavsFlamurtari100--------
Saturday April 17TeutavsBesa100--------
Sunday April 25LacivsBesa100--------
Games total16421-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2011-12Besa22--5-------
EUROPA League 2010-11Besa11----------
Kategoria Superiore 2010-11Besa1212-31-31----
Superkupa 2010Besa----1-------
Kategoria Superiore 2009-10Besa107311-2-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Besa----1-------
Career Total2522349-51----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2011-122011-12BesaMesfushor
EUROPA League 2010-112010-11BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMesfushor
Superkupa 20102010BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10BesaMesfushor