HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Bekim DEMA

Personal data

Picture of Bekim DEMA
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Bekim DEMA
Birthday (Age): 30. Mars 1993 (31)
Jersey Number: 8
Player Position: Mesfushor

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Sunday, 24/08/2014 Vllaznia vs Kukësi 1 0 1 - - - - - - - -
Sunday, 31/08/2014 Teuta vs Vllaznia 0 1 0 - - - - - - - -
Sunday, 14/09/2014 Flamurtari vs Vllaznia 1 0 0 - - 1 1 - - - -
Sunday, 19/10/2014 Vllaznia vs Partizani 1 0 1 - - - - - - - -
Saturday, 25/10/2014 Skenderbeu vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Wednesday, 29/10/2014 Kukësi vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday, 02/11/2014 Vllaznia vs Teuta 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday, 08/11/2014 Tirana vs Vllaznia 1 0 1 - - - - - - - -
Saturday, 29/11/2014 Apolonia vs Vllaznia 0 1 0 - - - - - - - -
Sunday, 07/12/2014 Elbasani vs Vllaznia 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday, 13/12/2014 Vllaznia vs Laci 0 1 0 - - - - - - - -
Wednesday, 17/12/2014 Partizani vs Vllaznia 1 0 1 - - - - - - - -
Sunday, 21/12/2014 Vllaznia vs Skenderbeu 1 0 1 - - - - - - - -
Saturday, 24/01/2015 Vllaznia vs Kukësi 1 0 1 - - 1 - - - - -
Saturday, 31/01/2015 Teuta vs Vllaznia 1 0 1 - - 1 - - - - -
Saturday, 14/02/2015 Flamurtari vs Vllaznia 1 0 1 - - - - - - - -
Saturday, 28/02/2015 Vllaznia vs Elbasani 1 0 0 - - - - - - - -
Wednesday, 04/03/2015 Laci vs Vllaznia 1 0 0 - - 1 - - - - -
Saturday, 21/03/2015 Kukësi vs Vllaznia 1 0 1 - - - - - - - -
Sunday, 12/04/2015 Tirana vs Vllaznia 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday, 18/04/2015 Vllaznia vs Flamurtari 1 0 1 - - - - - - 1 -
Saturday, 02/05/2015 Elbasani vs Vllaznia 0 1 0 - - - - - - - -
Friday, 22/05/2015 Vllaznia vs Skenderbeu 1 0 0 - - - - - - - -
Games total 17 6 10 - - 4 1 - - 1 -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20 Laci - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2018-19 Laci - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2017-18 Laci - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Kukësi 2 - 2 - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Laci - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Skenderbeu 2 - 2 - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2014-15 Vllaznia 9 8 1 5 - - 4 1 - - 1 -
Kupa e Shqiperise 2014-15 Vllaznia - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2013-14 Vllaznia 4 1 3 - - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Vllaznia 4 3 1 2 - - 2 - - - - -
Kategoria Superiore 2011-12 Vllaznia 4 2 2 - - - 1 - - - - -
Career Total 25 14 11 7 - - 8 1 - - 1 -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2019-20 2019-20 Laci Mesfushor
Kategoria Superiore 2018-19 2018-19 Laci Mesfushor
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Laci Mesfushor
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Kukësi Mesfushor
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Laci Mesfushor
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Skenderbeu Mesfushor
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Vllaznia Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-15 2014-15 Vllaznia Mesfushor
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Vllaznia Mesfushor
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Vllaznia Mesfushor
Kategoria Superiore 2011-12 2011-12 Vllaznia Mesfushor