HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Sindri GURI

Personal data

Picture of Sindri GURI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Sindri GURI
Birthday (Age):23. Tetor 1993 (30)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Thursday, 08/09/2016VllazniavsKukësi010--------
Saturday, 24/09/2016LacivsKukësi010--------
Sunday, 16/10/2016KukësivsKorabi101--------
Sunday, 06/11/2016KukësivsVllaznia0101-------
Saturday, 26/11/2016KukësivsTirana101--------
Friday, 27/01/2017VllazniavsKukësi010--------
Sunday, 05/02/2017KukësivsTeuta010--------
Saturday, 11/02/2017TiranavsKukësi010--------
Sunday, 26/02/2017KukësivsPartizani010--------
Sunday, 05/03/2017FlamurtarivsKukësi010--------
Friday, 05/05/2017PartizanivsKukësi010--------
Games total2921-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Kukësi------------
Kategoria Superiore 2018-19Kukësi------------
Kategoria Superiore 2017-18Kukësi11--3-------
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi52321-------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia4222--------
Kategoria 1 2014-15Kastrioti------------
Kategoria Superiore 2013-14Besa126641-------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia211-1-------
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia3-3---------
Career Total27121586-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaSulmues
Kategoria 1 2014-152014-15KastriotiSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaSulmues