HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 27 Janar 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Erlis FRASHERI

Personal data

Picture of Erlis FRASHERI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erlis FRASHERI
Birthday (Age):19. Maj 1988 (34)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 21TeutavsLaci100--------
Sunday August 29SkenderbeuvsTeuta101--1-----
Monday September 13TeutavsDinamo0101-------
Sunday September 19BesavsTeuta010--------
Saturday September 25TeutavsFlamurtari010--------
Saturday October 02TeutavsShkumbini010--------
Friday October 15VllazniavsTeuta010--1-----
Saturday October 23TeutavsElbasani010--------
Sunday October 31TiranavsTeuta010--------
Monday November 08TeutavsBylis100--------
Monday November 15KastriotivsTeuta100--------
Sunday November 21LacivsTeuta100--------
Monday November 29TeutavsSkenderbeu100--------
Sunday December 12DinamovsTeuta1001-------
Saturday December 18TeutavsBesa100--------
Thursday December 23FlamurtarivsTeuta100--1-----
Sunday January 30TeutavsVllaznia100--------
Sunday February 06ElbasanivsTeuta100--------
Sunday February 13TeutavsTirana100--------
Monday February 21BylisvsTeuta100--------
Sunday February 27TeutavsKastrioti101--------
Monday March 07TiranavsTeuta100--------
Saturday March 12TeutavsVllaznia101--------
Sunday March 20SkenderbeuvsTeuta100--------
Saturday April 02TeutavsFlamurtari1001-11----
Saturday April 16TeutavsBesa1001-------
Wednesday April 20ElbasanivsTeuta1002-------
Monday April 25KastriotivsTeuta100--------
Saturday April 30TeutavsShkumbini1001-------
Wednesday May 04DinamovsTeuta100--------
Games total23737-41----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2018-19Kamza------------
Kategoria Superiore 2017-18Kamza11----------
Kategoria 1 2014-15Luftetari------------
Kategoria 1 2013-14Himara------------
Kategoria Superiore 2012-13Tomori22----1-----
Kategoria Superiore 2011-12Teuta2111--1-----
Kategoria Superiore 2010-11Teuta1511427-41----
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu138522-4-----
Career Total33231059-101----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2018-192018-19KamzaMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18KamzaMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15LuftetariMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14HimaraMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMesfushor