HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Endri DALIPI

Personal data

Picture of Endri DALIPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Endri DALIPI
Birthday (Age):02. Maj 1983 (39)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 22ElbasanivsTirana010--------
Saturday August 28BylisvsElbasani100--------
Saturday September 11ElbasanivsKastrioti010--------
Saturday September 18LacivsElbasani010--------
Sunday September 26ElbasanivsSkenderbeu010--------
Friday October 01DinamovsElbasani1001-------
Saturday October 16ElbasanivsBesa100--------
Saturday October 23TeutavsElbasani100--1-----
Sunday October 31ElbasanivsShkumbini100-----1--
Sunday November 07VllazniavsElbasani100--------
Sunday November 14ElbasanivsFlamurtari100--1-----
Saturday November 20TiranavsElbasani1001-------
Saturday November 27ElbasanivsBylis1011-------
Saturday December 11KastriotivsElbasani1001-------
Sunday December 19ElbasanivsLaci0101-------
Thursday December 23SkenderbeuvsElbasani100--1-----
Sunday January 30BesavsElbasani100--------
Sunday February 06ElbasanivsTeuta100--------
Friday February 11ShkumbinivsElbasani100--------
Sunday February 20ElbasanivsVllaznia100--------
Sunday February 27FlamurtarivsElbasani100--------
Saturday March 05FlamurtarivsElbasani100--------
Saturday March 12DinamovsElbasani100--------
Saturday March 19ElbasanivsBylis100--------
Friday April 01LacivsElbasani1001-------
Sunday April 10ElbasanivsBesa101--------
Friday April 15TiranavsElbasani100--------
Wednesday April 20ElbasanivsTeuta1001-------
Monday April 25VllazniavsElbasani100--------
Wednesday May 04SkenderbeuvsElbasani100--------
Games total25527-3--1--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani22-1-------1
Kategoria 1 2013-14Elbasani----7------2
Kategoria 1 2012-13Elbasani----2-------
Kategoria 1 2011-12Elbasani----3-1--1--
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani139427-3--1--
Kategoria 1 2009-10Elbasani1111-411-5-----
Career Total26224730-9--2-3

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniSulmues
Kategoria 1 2012-132012-13ElbasaniMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12ElbasaniMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10ElbasaniMesfushor


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniZv/Tranjer