HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 28 Nentor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Endri MEHMETAJ

Personal data

Picture of Endri MEHMETAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Endri MEHMETAJ
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29BurrelivsSopoti100--------
Saturday September 12PartizanivsSopoti100--1-----
Saturday September 19SopotivsSkrapari100--1-----
Saturday September 26Bilisht SportvsSopoti100--1-----
Wednesday October 07SopotivsElbasani100--------
Sunday October 18SopotivsLuftetari100--------
Saturday October 24TurbinavsSopoti101--------
Saturday October 31SopotivsBeselidhja100--------
Saturday November 07AdavsSopoti100--1-----
Saturday November 21SopotivsPogradeci101--------
Saturday December 05SopotivsLushnja100--1-----
Saturday December 12GramshivsSopoti100--------
Saturday December 19SopotivsMemaliaj100--------
Games total1302--5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2013-14Himara------------
Kategoria 1 2012-13Himara------------
Kategoria 1 2011-12Himara22----------
Kategoria 1 2009-10Sopoti77-1--5-----
Career Total99-1--5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2013-142013-14HimaraMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13HimaraMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12HimaraMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10SopotiPLAYERS


Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit