HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Klodian MICJA

Personal data

Picture of Klodian MICJA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klodian MICJA
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday August 29BurrelivsSopoti100------
Saturday September 12PartizanivsSopoti100------
Saturday September 19SopotivsSkrapari100------
Saturday September 26Bilisht SportvsSopoti100------
Saturday October 03BylisvsSopoti100------
Wednesday October 07SopotivsElbasani100--1---
Sunday October 18SopotivsLuftetari100------
Saturday October 24TurbinavsSopoti100------
Saturday October 31SopotivsBeselidhja100------
Saturday November 07AdavsSopoti101------
Saturday November 21SopotivsPogradeci100------
Saturday November 28KamzavsSopoti100--1---
Saturday December 05SopotivsLushnja100------
Saturday December 12GramshivsSopoti100------
Games total1401--2---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria 1 2009-10Sopoti66----2---
Career Total66----2---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10SopotiPortier