HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Viktor KUKA

Personal data

Picture of Viktor KUKA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Viktor KUKA
Birthday (Age):25. Qershor 1990 (34)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 15PRISHTINAvsTREPCA100--------
Saturday August 22LIRIAvsPRISHTINA100--------
Sunday August 30PRISHTINAvsKOSOVA(V)100--------
Wednesday September 02FERIZAJvsPRISHTINA100--------
Games total400--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Teuta------------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta2-2---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14PRISHTINA55-----1----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13PRISHTINA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12PRISHTINA211---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11PRISHTINA22----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10PRISHTINA22----1-----
Career Total13103---21----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14PRISHTINAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11PRISHTINAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10PRISHTINAPLAYERS