HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Bekim ERKOCEVIC

Personal data

Picture of Bekim ERKOCEVIC
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bekim ERKOCEVIC
Birthday (Age):23. Prill 1992 (32)
Player Position:Sulmues

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Vllaznia------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Vllaznia------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia----2-------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia2-2---------
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia53211-1---1-
Kategoria 1 2014-15Beselidhja------1-----
Kategoria 1 2013-14Burreli----1-------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia------------
Career Total73414-2---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaSulmues
Kategoria 1 2014-152014-15BeselidhjaMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14BurreliSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaSulmues