HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Mustafa AGASTRA

Personal data

Picture of Mustafa AGASTRA
Name:Mustafa AGASTRA
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 11ApoloniavsDinamo010--------
Saturday September 17ShkumbinivsApolonia010--------
Saturday September 24ApoloniavsLaci010--------
Saturday October 01KamzavsApolonia010--------
Sunday October 16ApoloniavsTeuta100--------
Sunday October 23KastriotivsApolonia010--------
Sunday October 30ApoloniavsTirana100--------
Sunday November 06FlamurtarivsApolonia100--------
Saturday November 19ApoloniavsVllaznia100--------
Saturday November 26BylisvsApolonia100--------
Sunday December 04ApoloniavsPogradeci100--------
Saturday December 17ApoloniavsSkenderbeu0101-------
Friday December 23TomorivsApolonia100--1-----
Games total7601-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Terbuni11-1--------
Kategoria 1 2013-14Terbuni----2----2--
Kategoria Superiore 2012-13Apolonia------------
Kategoria Superiore 2011-12Apolonia743-1-1-----
Career Total85313-1--2--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15TerbuniSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14TerbuniSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13ApoloniaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12ApoloniaSulmues