HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Albano ISAJ

Personal data

Picture of Albano ISAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Albano ISAJ
Nickname:Astrit
Birthday (Age):04. Prill 1978 (44)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10BylisvsShkumbini100--------
Saturday September 24SkenderbeuvsShkumbini010--------
Saturday October 01ShkumbinivsTomori010--------
Sunday October 16DinamovsShkumbini101--------
Saturday October 22PogradecivsShkumbini010--------
Sunday October 30ShkumbinivsLaci010--------
Saturday November 05KamzavsShkumbini100--1-----
Sunday November 20ShkumbinivsTeuta100--------
Friday December 23ShkumbinivsVllaznia100--1-----
Saturday March 10ShkumbinivsSkenderbeu100--------
Saturday March 24ShkumbinivsDinamo101--------
Monday April 02ShkumbinivsPogradeci101--------
Monday April 09LacivsShkumbini100--------
Sunday April 22TeutavsShkumbini100--------
Sunday April 29TiranavsShkumbini100--------
Sunday April 29TiranavsShkumbini010--------
Games total1153--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Shkumbini------------
Kategoria 1 2013-14Elbasani------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini11--1-1-----
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini7522--2-----
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini1-1---1-----
Career Total96321-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15ShkumbiniMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ElbasaniMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniSulmues