HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12

Player Information - Sokol TALI

Personal data

Picture of Sokol TALI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Sokol TALI
Birthday (Age):12. Gusht 1988 (34)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday November 05IliriavsBeselidhja100--------
Games total100--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2018-19Iliria------------
Kategoria 1 2016-17Iliria------------
Kategoria 1 2017-18Iliria------------
Kategoria 1 2015-16Iliria------------
Kategoria 1 2014-15Kastrioti------------
Kategoria 1 2012-13Iliria------------
Kategoria 1 2011-12Iliria11----------
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti2-2---------
Career Total312---------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2018-192018-19IliriaSulmues
Kategoria 1 2016-172016-17IliriaSulmues
Kategoria 1 2017-182016-17IliriaSulmues
Kategoria 1 2015-162015-16IliriaSulmues
Kategoria 1 2014-152014-15KastriotiSulmues
Kategoria 1 2012-132012-13IliriaMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12IliriaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiSulmues