HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 02 Dhjetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Klodian DURO

Personal data

Picture of Klodian DURO
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klodian DURO
Birthday (Age):21. Dhjetor 1977 (43)
Height:177 cm
Weight:71 kg
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 25TomorivsTirana101-----1--
Sunday September 02TiranavsShkumbini100--------
Friday September 14TeutavsTirana100--------
Saturday September 22LuftetarivsTirana101--------
Saturday September 29TiranavsBesa100--------
Saturday November 10VllazniavsTirana101-----1--
Sunday November 18TiranavsApolonia100--------
Sunday December 02TiranavsLaci1001-1-----
Saturday February 23TiranavsTeuta100--------
Sunday March 10BesavsTirana010--------
Games total9131-1--2--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
EUROPA League 2012-13Tirana11-1--------
Kategoria Superiore 2012-13Tirana55--1-1--2--
Fifa World Cup - Brazil 2014Shqiperi------------
Kategoria Superiore 2011-12Tirana87151-1-----
EURO 2012 - Ukraine & PolandShqiperi321-1-2-----
Ndeshje miqesoreShqiperi22-1--------
Kualifikimi - Boterori 2010Shqiperi22----------
Career Total2119273-4--2--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
EUROPA League 2012-132012-13TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMesfushor
Fifa World Cup - Brazil 20142012-13ShqiperiMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TiranaMesfushor
EURO 2012 - Ukraine & Poland2010ShqiperiMesfushor
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiMesfushor
Kualifikimi - Boterori 20102008ShqiperiMesfushor


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16KukësiTranjer
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiTranjer
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiTranjer