HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Toni PEZO

Personal data

Picture of Toni PEZO
Name:Toni PEZO
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday August 31FlamurtarivsLaci100--------
Saturday September 22FlamurtarivsShkumbini010--------
Saturday November 03FlamurtarivsKastrioti100--------
Saturday November 17FlamurtarivsKukësi010--------
Wednesday November 21SkenderbeuvsFlamurtari010--------
Saturday November 24VllazniavsFlamurtari100--1-----
Sunday March 10FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday March 16TiranavsFlamurtari100--------
Saturday March 30FlamurtarivsBesa100--------
Sunday April 07FlamurtarivsLuftetari100--------
Saturday April 13KastriotivsFlamurtari100--------
Sunday April 21FlamurtarivsSkenderbeu100--1-----
Saturday April 27KukësivsFlamurtari100--------
Games total1030--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
EUROPA League 2012-13Flamurtari11----------
Kategoria Superiore 2012-13Flamurtari862---2-----
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari55-1--1-----
Career Total141221--3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
EUROPA League 2012-132012-13FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariMesfushor