HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 02 Dhjetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Milan NIKOLIC

Personal data

Picture of Milan NIKOLIC
Name:Milan NIKOLIC
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 02LuftetarivsTeuta1001-------
Sunday September 16VllazniavsLuftetari100--------
Saturday September 22LuftetarivsTirana101--------
Sunday October 07LuftetarivsBesa100--------
Saturday October 20BylisvsLuftetari010-1------
Sunday November 25LuftetarivsSkenderbeu100--------
Saturday December 01ShkumbinivsLuftetari100--------
Saturday February 16TeutavsLuftetari100--------
Saturday February 23LuftetarivsVllaznia010--------
Saturday March 30LuftetarivsBylis101--------
Sunday April 07FlamurtarivsLuftetari100--------
Friday April 12LuftetarivsLaci101--1-----
Saturday April 27LuftetarivsTomori101--------
Games total1124111-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia5322--1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari8714112-----
Career Total131036113-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariMesfushor