HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 12 - E diel, 25. Nentor 2012 - 15:00 h

LuftetariSkenderbeu
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 25 Nentor 2012
Match Time :15:00 h
 
Match referee(s):Enea JORGJI, Rudin PRECA, Emigers GANCI, Fatjon XHEMALAJ
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 30' : Sebino PLAKU ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 27' : Fejzo SHENAJ ( 1 | Protesta )
  • 59' : Ervis CACI ( 1 | Protesta )
  • 11' : Renato ARAPI ( 1 | Faull )
  • 85' : Nuredeen ORELESI ( 1 | Faull )
  Karton i verdhe-kuq
  • 82' : Ervis CACI ( 1 | Faull )