HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 30 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2015-16
Rezultatet - Java 20

E shtunë, 02.04.2016 - 20. Java
Grupi A18:00 hAdaKastrioti1 - 5 
Grupi A18:00 hBesaErzeni3 - 1 
Grupi A18:00 hBurreliKorabi1 - 0 
Grupi A18:00 hIliriaBeselidhja0 - 0 
Grupi A18:00 hKamzaMamurras0 - 0 
E martë, 05.04.2016 - 20. Java
Grupi B18:00 hButrintiApolonia0 - 0 
Grupi B18:00 hDinamoPogradeci1 - 2 
Grupi B18:00 hShkumbiniLushnja2 - 0 
Grupi B18:00 hSopotiElbasani2 - 3 
Grupi B18:00 hTurbinaLuftetari0 - 1