HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Janar 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2015-16
Match Schedule for LuftetariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
112.09.201515:00 hDinamo - Luftetari0-2thumbs_up.png
219.09.201519:00 hTurbina - Luftetari0-0draw.png
326.09.201518:00 hLuftetari - Pogradeci1-1draw.png
403.10.201516:30 hShkumbini - Luftetari0-3thumbs_up.png
517.10.201516:30 hLuftetari - Lushnja2-1thumbs_up.png
624.10.201516:30 hButrinti - Luftetari1-3thumbs_up.png
731.10.201516:00 hLuftetari - Elbasani5-0thumbs_up.png
807.11.201519:00 hSopoti - Luftetari0-2thumbs_up.png
921.11.201516:00 hLuftetari - Apolonia1-0thumbs_up.png
1028.11.201516:00 hLuftetari - Dinamo2-1thumbs_up.png
1105.12.201515:00 hLuftetari - Turbina4-0thumbs_up.png
1212.12.201416:00 hPogradeci - Luftetari1-0thumbs_down.png
1319.12.201519:00 hLuftetari - Shkumbini2-0thumbs_up.png
1414.02.201516:00 hLushnja - Luftetari0-1thumbs_up.png
1521.02.201516:00 hLuftetari - Butrinti1-0thumbs_up.png
1627.02.201616:00 hElbasani - Luftetari1-1draw.png
1705.03.201617:00 hLuftetari - Sopoti1-0thumbs_up.png
1812.03.201617:00 hApolonia - Luftetari0-0draw.png
1919.03.201619:00 hLuftetari - Elbasani1-0thumbs_up.png
2005.04.201618:00 hTurbina - Luftetari0-1thumbs_up.png
2109.04.201618:00 hLuftetari - Butrinti5-1thumbs_up.png
2211.04.201518:00 hDinamo - Luftetari0-4thumbs_up.png
2323.04.201618:00 hLuftetari - Shkumbini1-0thumbs_up.png
2430.04.201618:00 hSopoti - Luftetari0-1thumbs_up.png
2504.05.201619:00 hLuftetari - Lushnja3-0thumbs_up.png
2607.05.201618:00 hPogradeci - Luftetari1-1draw.png
2714.05.201619:00 hLuftetari - Apolonia2-1thumbs_up.png