HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 30 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2015-16
Rezultatet - Java 8

E shtunë, 07.11.2015 - 8. Java
Grupi A16:00 hBeselidhjaAda3 - 1 
Grupi A16:00 hKamzaIliria1 - 0 
Grupi A16:00 hKastriotiBurreli4 - 1 
Grupi A16:00 hMamurrasKorabi0 - 2 
Grupi B16:00 hApoloniaDinamo1 - 0 
Grupi B16:00 hButrintiShkumbini1 - 0 
Grupi B16:00 hElbasaniPogradeci0 - 2 
Grupi B19:00 hSopotiLuftetari0 - 2 
Grupi B19:00 hTurbinaLushnja1 - 1 
E diel, 08.11.2015 - 8. Java
Grupi A16:00 hErzeniBesa2 - 1