HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Janar 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2015-16
Match Schedule for BurreliIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
112.09.201518:00 hKamza - Burreli2-0thumbs_down.png
219.09.201519:00 hBurreli - Beselidhja0-0draw.png
326.09.201518:00 hAda - Burreli2-0thumbs_down.png
403.10.201516:30 hBurreli - Iliria4-1thumbs_up.png
517.10.201516:30 hKorabi - Burreli3-0thumbs_down.png
624.10.201516:30 hErzeni - Burreli1-0thumbs_down.png
731.10.201516:00 hBurreli - Besa0-0draw.png
807.11.201516:00 hKastrioti - Burreli4-1thumbs_down.png
921.11.201516:00 hBurreli - Mamurras1-0thumbs_up.png
1028.11.201516:00 hBurreli - Kamza1-1draw.png
1105.12.201515:00 hBeselidhja - Burreli3-1thumbs_down.png
1212.12.201416:00 hBurreli - Ada2-0thumbs_up.png
1319.12.201516:00 hIliria - Burreli3-1thumbs_down.png
1414.02.201516:00 hBurreli - Korabi0-1thumbs_down.png
1521.02.201516:00 hBurreli - Erzeni2-1thumbs_up.png
1627.02.201616:00 hBesa - Burreli0-1thumbs_up.png
1705.03.201617:00 hBurreli - Kastrioti0-1thumbs_down.png
1812.03.201617:00 hMamurras - Burreli0-1thumbs_up.png
1919.03.201617:00 hErzeni - Burreli3-1thumbs_down.png
2002.04.201618:00 hBurreli - Korabi1-0thumbs_up.png
2109.04.201618:00 hBeselidhja - Burreli4-0thumbs_down.png
2211.04.201518:00 hBurreli - Kastrioti2-2draw.png
2323.04.201618:00 hAda - Burreli3-1thumbs_down.png
2430.04.201618:00 hBurreli - Iliria5-0thumbs_up.png
2504.05.201619:00 hMamurras - Burreli1-0thumbs_down.png
2607.05.201618:00 hBesa - Burreli0-1thumbs_up.png
2714.05.201619:00 hBurreli - Kamza3-2thumbs_up.png