HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
Rezultatet - Java 22 (29.03.2014 - 31.03.2014)

E shtunë, 29.03.2014 - 22. Java
 17:00 hHAJVALIALLAMKOS KOSOVA FK2 - 0 
E diel, 30.03.2014 - 22. Java
 17:00 hDRITADRENICA0 - 0 
 17:00 hHYSIBESA0 - 3 
 17:00 hTREPCA 89TREPCA3 - 1 
 17:00 hFERONIKELIFERIZAJ2 - 1 
E hënë, 31.03.2014 - 22. Java
 17:00 hPRISHTINAFUSHE KOSOVA0 - 0 Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit