HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 08 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
Match Schedule for FUSHE KOSOVAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
118.08.201318:30 hHYSI - FUSHE KOSOVA2-1thumbs_down.png
224.08.201318:00 hFUSHE KOSOVA - DRITA1-1draw.png
301.09.201318:00 hHAJVALIA - FUSHE KOSOVA1-1draw.png
407.09.201317:00 hFUSHE KOSOVA - TREPCA1-0thumbs_up.png
513.09.201317:00 hLLAMKOS KOSOVA FK - FUSHE KOSOVA4-0thumbs_down.png
621.09.201317:00 hFUSHE KOSOVA - DRENICA1-1draw.png
726.09.201317:00 hBESA - FUSHE KOSOVA1-0thumbs_down.png
829.09.201317:00 hTREPCA 89 - FUSHE KOSOVA2-1thumbs_down.png
905.10.201316:00 hFUSHE KOSOVA - FERIZAJ0-3thumbs_down.png
1013.10.201316:10 hFERONIKELI - FUSHE KOSOVA1-1draw.png
1120.10.201316:00 hFUSHE KOSOVA - PRISHTINA0-0draw.png
1226.10.201315:00 hFUSHE KOSOVA - HYSI3-0thumbs_up.png
1330.10.201315:00 hDRITA - FUSHE KOSOVA5-2thumbs_down.png
1406.11.201315:00 hFUSHE KOSOVA - HAJVALIA0-0draw.png
1510.11.201315:00 hTREPCA - FUSHE KOSOVA3-0thumbs_down.png
1615.11.201314:00 hFUSHE KOSOVA - LLAMKOS KOSOVA FK0-2thumbs_down.png
1723.11.201314:00 hDRENICA - FUSHE KOSOVA2-1thumbs_down.png
1808.03.201417:00 hFUSHE KOSOVA - BESA1-0thumbs_up.png
1915.03.201417:00 hFUSHE KOSOVA - TREPCA 891-0thumbs_up.png
2022.03.201417:00 hFERIZAJ - FUSHE KOSOVA1-0thumbs_down.png
2126.03.201417:00 hFUSHE KOSOVA - FERONIKELI1-1draw.png
2231.03.201417:00 hPRISHTINA - FUSHE KOSOVA0-0draw.png
2306.04.201417:00 hDRITA - FUSHE KOSOVA3-0thumbs_down.png
2412.04.201417:00 hFUSHE KOSOVA - BESA2-1thumbs_up.png
2520.04.201416:00 hFERIZAJ - FUSHE KOSOVA1-0thumbs_down.png
2623.04.201417:00 hFUSHE KOSOVA - DRENICA2-1thumbs_up.png
2726.04.201416:00 hPRISHTINA - FUSHE KOSOVA3-2thumbs_down.png
2803.05.201417:00 hFUSHE KOSOVA - LLAMKOS KOSOVA FK0-4thumbs_down.png