HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Janar 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
Match Schedule for PRISHTINAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
117.08.201318:30 hPRISHTINA - FERIZAJ1-0thumbs_up.png
223.08.201318:00 hFERONIKELI - PRISHTINA2-0thumbs_down.png
301.09.201318:15 hPRISHTINA - TREPCA 891-0thumbs_up.png
407.09.201317:00 hPRISHTINA - HYSI1-2thumbs_down.png
513.09.201317:00 hDRITA - PRISHTINA1-1draw.png
621.09.201317:00 hPRISHTINA - HAJVALIA1-0thumbs_up.png
726.09.201317:00 hTREPCA - PRISHTINA1-0thumbs_down.png
829.09.201317:00 hPRISHTINA - LLAMKOS KOSOVA FK1-0thumbs_up.png
905.10.201316:00 hDRENICA - PRISHTINA1-0thumbs_down.png
1012.10.201316:00 hPRISHTINA - BESA3-0thumbs_up.png
1120.10.201316:00 hFUSHE KOSOVA - PRISHTINA0-0draw.png
1225.10.201315:00 hFERIZAJ - PRISHTINA1-0thumbs_down.png
1331.10.201315:00 hPRISHTINA - FERONIKELI1-0thumbs_up.png
1406.11.201315:00 hTREPCA 89 - PRISHTINA0-2thumbs_up.png
1510.11.201315:05 hHYSI - PRISHTINA2-0thumbs_down.png
1616.11.201314:00 hPRISHTINA - DRITA0-0draw.png
1723.11.201314:00 hHAJVALIA - PRISHTINA1-3thumbs_up.png
1808.03.201417:00 hPRISHTINA - TREPCA2-0thumbs_up.png
1916.03.201417:00 hLLAMKOS KOSOVA FK - PRISHTINA0-1thumbs_up.png
2023.03.201417:00 hPRISHTINA - DRENICA1-2thumbs_down.png
2126.03.201417:00 hBESA - PRISHTINA0-1thumbs_up.png
2231.03.201417:00 hPRISHTINA - FUSHE KOSOVA0-0draw.png
2306.04.201417:00 hPRISHTINA - HAJVALIA1-1draw.png
2413.04.201417:00 hTREPCA 89 - PRISHTINA3-1thumbs_down.png
2518.04.201416:00 hPRISHTINA - TREPCA3-0thumbs_up.png
2622.04.201417:00 hFERONIKELI - PRISHTINA1-0thumbs_down.png
2726.04.201416:00 hPRISHTINA - FUSHE KOSOVA3-2thumbs_up.png
2803.05.201417:00 hDRITA - PRISHTINA1-1draw.png