HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
Match Schedule for HAJVALIAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
118.08.201318:30 hHAJVALIA - DRENICA4-1thumbs_up.png
224.08.201318:00 hBESA - HAJVALIA1-0thumbs_down.png
301.09.201318:00 hHAJVALIA - FUSHE KOSOVA1-1draw.png
408.09.201317:00 hFERIZAJ - HAJVALIA2-1thumbs_down.png
513.09.201317:25 hHAJVALIA - FERONIKELI0-0draw.png
621.09.201317:00 hPRISHTINA - HAJVALIA1-0thumbs_down.png
726.09.201317:00 hHAJVALIA - HYSI0-3thumbs_down.png
828.09.201317:00 hDRITA - HAJVALIA0-3thumbs_up.png
904.10.201316:00 hHAJVALIA - TREPCA 891-0thumbs_up.png
1013.10.201316:03 hHAJVALIA - TREPCA1-0thumbs_up.png
1118.10.201316:00 hLLAMKOS KOSOVA FK - HAJVALIA1-0thumbs_down.png
1226.10.201315:00 hDRENICA - HAJVALIA5-1thumbs_down.png
1330.10.201315:00 hHAJVALIA - BESA0-2thumbs_down.png
1406.11.201315:00 hFUSHE KOSOVA - HAJVALIA0-0draw.png
1510.11.201315:00 hHAJVALIA - FERIZAJ1-2thumbs_down.png
1616.11.201314:00 hFERONIKELI - HAJVALIA1-0thumbs_down.png
1723.11.201314:00 hHAJVALIA - PRISHTINA1-3thumbs_down.png
1809.03.201417:00 hHYSI - HAJVALIA0-3thumbs_up.png
1915.03.201417:00 hHAJVALIA - DRITA1-0thumbs_up.png
2021.03.201417:00 hTREPCA 89 - HAJVALIA0-4thumbs_up.png
2126.03.201417:00 hTREPCA - HAJVALIA1-0thumbs_down.png
2229.03.201417:00 hHAJVALIA - LLAMKOS KOSOVA FK2-0thumbs_up.png
2306.04.201417:00 hPRISHTINA - HAJVALIA1-1draw.png
2414.04.201417:00 hHAJVALIA - LLAMKOS KOSOVA FK2-2draw.png
2520.04.201416:00 hHYSI - HAJVALIAHysi eshte terhequr nga kampionathumbs_up.png
2623.04.201417:00 hTREPCA 89 - HAJVALIA1-0thumbs_down.png
2727.04.201416:00 hHAJVALIA - TREPCA0-0draw.png
2803.05.201417:00 hFERONIKELI - HAJVALIA0-0draw.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit