HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2016-17
Match Schedule for MamurrasIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.09.201616:00 hErzeni - Mamurras2-0thumbs_down.png
201.10.201616:30 hIliria - Mamurras0-0draw.png
326.09.201516:00 hMamurras - Kastrioti1-1draw.png
415.10.201616:00 hBeselidhja - Mamurras2-0thumbs_down.png
521.10.201616:00 hMamurras - Kamza1-2thumbs_down.png
629.10.201616:00 hBurreli - Mamurras4-1thumbs_down.png
706.11.201616:00 hMamurras - Shenkolli2-1thumbs_up.png
813.11.201616:00 hBesa - Mamurras2-1thumbs_down.png
918.11.201616:00 hMamurras - Terbuni1-0thumbs_up.png
1026.11.201616:00 hMamurras - Erzeni1-2thumbs_down.png
1103.12.201616:00 hMamurras - Iliria1-0thumbs_up.png
1210.12.201616:00 hKastrioti - Mamurras0-0draw.png
1317.12.201616:00 hMamurras - Beselidhja1-2thumbs_down.png
1406.02.201716:00 hKamza - Mamurras3-0thumbs_down.png
1511.02.201716:00 hMamurras - Burreli1-1draw.png
1618.02.201716:00 hShenkolli - Mamurras2-1thumbs_down.png
1725.02.201716:00 hMamurras - Besa0-0draw.png
1804.03.201716:00 hTerbuni - Mamurras1-0thumbs_down.png