HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 30 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2016-17
Match Schedule for IliriaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.09.201618:00 hBurreli - Iliria2-0thumbs_down.png
201.10.201616:30 hIliria - Mamurras0-0draw.png
326.09.201516:00 hShenkolli - Iliria1-0thumbs_down.png
415.10.201616:00 hIliria - Kastrioti1-1draw.png
522.10.201616:00 hBesa - Iliria1-0thumbs_down.png
629.10.201616:00 hIliria - Beselidhja0-0draw.png
705.11.201616:00 hTerbuni - Iliria2-3thumbs_up.png
813.11.201616:00 hIliria - Kamza1-2thumbs_down.png
919.11.201616:00 hErzeni - Iliria5-0thumbs_down.png
1026.11.201616:00 hIliria - Burreli0-1thumbs_down.png
1103.12.201616:00 hMamurras - Iliria1-0thumbs_down.png
1210.12.201616:00 hIliria - Shenkolli2-2draw.png
1317.12.201616:00 hKastrioti - Iliria1-2thumbs_up.png
1404.02.201716:00 hIliria - Besa0-2thumbs_down.png
1511.02.201716:00 hBeselidhja - Iliria1-1draw.png
1618.02.201716:00 hIliria - Terbuni1-0thumbs_up.png
1725.02.201716:00 hKamza - Iliria1-0thumbs_down.png
1804.03.201716:00 hIliria - Erzeni1-3thumbs_down.png