HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 30 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2016-17
Rezultatet - Java 11 (02.12.2016 - 04.12.2016)

E premte, 02.12.2016 - 11. Java
Grupi A16:00 hTerbuniBeselidhja0 - 2 
Grupi B16:00 hLushnjaTurbina1 - 1 
E shtunë, 03.12.2016 - 11. Java
Grupi A16:00 hErzeniKastrioti3 - 1 
Grupi A16:00 hMamurrasIliria1 - 0 
Grupi B16:00 hApoloniaShkumbini0 - 1 
Grupi B16:00 hBylisTomori2 - 0 
Grupi B16:00 hElbasaniDinamo1 - 3 
Grupi A16:00 hShenkolliBurreli1 - 0 
Grupi B16:00 hSopotiPogradeci2 - 2 
E diel, 04.12.2016 - 11. Java
Grupi A16:00 hBesaKamza0 - 2