HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Janar 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2016-17
Match Schedule for BylisIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.09.201618:00 hBylis - Pogradeci2-1thumbs_up.png
203.10.201616:00 hTomori - Bylis2-0thumbs_down.png
326.09.201516:00 hBylis - Turbina2-1thumbs_up.png
416.10.201616:00 hDinamo - Bylis0-0draw.png
522.10.201616:00 hBylis - Elbasani0-0draw.png
601.11.201616:00 hLushnja - Bylis2-1thumbs_down.png
705.11.201616:00 hBylis - Shkumbini1-0thumbs_up.png
813.11.201616:00 hBylis - Sopoti0-0draw.png
921.11.201616:00 hApolonia - Bylis1-1draw.png
1026.11.201616:00 hPogradeci - Bylis0-2thumbs_up.png
1103.12.201616:00 hBylis - Tomori2-0thumbs_up.png
1210.12.201616:00 hTurbina - Bylis0-1thumbs_up.png
1316.12.201616:00 hBylis - Dinamo2-1thumbs_up.png
1404.02.201716:00 hElbasani - Bylis1-2thumbs_up.png
1513.02.201715:00 hBylis - Lushnja1-1draw.png
1618.02.201716:00 hShkumbini - Bylis0-2thumbs_up.png
1724.02.201716:00 hSopoti - Bylis0-3thumbs_up.png
1804.03.201716:00 hBylis - Apolonia1-0thumbs_up.png