HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2016-17
Match Schedule for ElbasaniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
126.09.201618:00 hElbasani - Turbina0-1thumbs_down.png
201.10.201616:30 hDinamo - Elbasani0-0draw.png
326.09.201516:00 hElbasani - Shkumbini1-0thumbs_up.png
418.10.201616:00 hElbasani - Lushnja1-4thumbs_down.png
522.10.201616:00 hBylis - Elbasani0-0draw.png
602.11.201616:00 hElbasani - Sopoti1-1draw.png
706.11.201616:00 hApolonia - Elbasani3-0thumbs_down.png
823.11.201616:00 hElbasani - Pogradeci2-1thumbs_up.png
918.11.201616:00 hTomori - Elbasani2-0thumbs_down.png
1003.12.201616:00 hTurbina - Elbasani1-2thumbs_up.png
1103.12.201616:00 hElbasani - Dinamo1-3thumbs_down.png
1210.12.201616:00 hShkumbini - Elbasani2-1thumbs_down.png
1317.12.201616:00 hLushnja - Elbasani1-0thumbs_down.png
1404.02.201716:00 hElbasani - Bylis1-2thumbs_down.png
1511.02.201716:00 hSopoti - Elbasani2-2draw.png
1618.02.201716:00 hElbasani - Apolonia1-3thumbs_down.png
1725.02.201716:00 hPogradeci - Elbasani2-1thumbs_down.png
1804.03.201716:00 hElbasani - Tomori1-0thumbs_up.png