HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 06 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Match Schedule for KamzaIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 LUFT 11.09.201117:00 hFlamurtari - Kamza2-1thumbs_down.png
events.png2 DA 16.09.201117:00 hKamza - Vllaznia1-0thumbs_up.png
events.png3 AM 25.09.201117:00 hBylis - Kamza2-1thumbs_down.png
events.png4 DA 01.10.201116:00 hKamza - Apolonia0-1thumbs_down.png
events.png5 SK 15.10.201119:00 hSkenderbeu - Kamza0-0draw.png
events.png6 DA 22.10.201115:00 hKamza - Tomori2-1thumbs_up.png
events.png7- 30.10.201115:00 hDinamo - Kamza0-2thumbs_up.png
events.png8 DA 05.11.201115:00 hKamza - Shkumbini1-0thumbs_up.png
events.png9- 18.11.201115:00 hLaci - Kamza1-0thumbs_down.png
events.png10- 27.11.201114:00 hPogradeci - Kamza2-1thumbs_down.png
events.png11 DA 04.12.201114:35 hKamza - Teuta1-2thumbs_down.png
events.png12 KA 16.12.201114:00 hKastrioti - Kamza3-2thumbs_down.png
events.png13 DA 23.12.201114:00 hKamza - Tirana0-0draw.png
14 DA 11.02.201215:00 hKamza - Flamurtari0-1thumbs_down.png
events.png15 LB 04.03.201215:00 hVllaznia - Kamza4-0thumbs_down.png
events.png16 DA 11.03.201214:00 hKamza - Bylis1-0thumbs_up.png
17- 17.03.201216:00 hApolonia - Kamza0-0draw.png
events.png18- 26.03.201216:00 hKamza - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
events.png19- 01.04.201216:00 hTomori - Kamza4-1thumbs_down.png
events.png20- 09.04.201217:00 hKamza - Dinamo1-1draw.png
events.png21 FSP 14.04.201217:00 hShkumbini - Kamza3-1thumbs_down.png
events.png22- 22.04.201214:00 hKamza - Laci3-1thumbs_up.png
events.png23 DA 25.04.201217:00 hKamza - Pogradeci2-1thumbs_up.png
events.png24 ND 29.04.201214:00 hTeuta - Kamza0-0draw.png
events.png25 DA 05.05.201218:00 hKamza - Kastrioti1-1draw.png
events.png26 SS 12.05.201218:00 hTirana - Kamza1-0thumbs_down.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit