HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 21 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
KlasifikimiGrupi A
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Vllaznia1713222241
2same(2)Erzeni171016931
3same(3)Dinamo17836527
4same(4)Beselidhja17836327
5same(5)Korabi17836227
6same(6)Veleciku17719-622
7up(8)Burreli177010-621
8up(9)Shenkolli17629-820
9down(7)Iliria17548019
10same(10)Vora172312-219

Grupi B
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Bylis1712322039
2same(2)Besa17953932
3same(3)Lushnja17764627
4same(4)Oriku17764427
5same(5)Egnatia17827-126
6same(6)Pogradeci17728423
7same(7)Tomori17647-322
8same(8)Apolonia17557-120
9same(9)Elbasani173212-1611
10same(10)Turbina172312-229


Play-off Superlige Play Out Kategoria e Dyte