HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20

Player Information - Julian LLUKA

Personal data

Picture of Julian LLUKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Julian LLUKA
Nickname:Abaz
Birthday (Age):14. Shkurt 1991 (33)
Player Position:Mesfushor

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Luftetari------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Apolonia------------
Kategoria Superiore 2018-19Luftetari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Apolonia------------
Kategoria Superiore 2017-18Luftetari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Apolonia------------
Kategoria Superiore 2016-17Luftetari------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Apolonia------------
Kategoria 1 2014-15Luftetari------------
Kategoria 1 2013-14Dinamo------------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari633-1-31-11-
Kategoria 1 2011-12Luftetari211-1-------
Kategoria 1 2009-10Luftetari41140---------
Career Total49544-2-31-11-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20LuftetariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19LuftetariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18LuftetariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17LuftetariMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17ApoloniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16ApoloniaMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15LuftetariMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10LuftetariPLAYERS