HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 08 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Raiffeisen Superliga e Kosoves
Dobra rikthehet në Drenicë
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 05 Gusht 2009 05:29    pdfShtypEmail
drenica 2005-06Trajneri Xhafer Dobra, është rikthyer në stolin e skuadrës së Drenicës. Dobra ka zëvendësuar Tahir Lushtakun, i cili më të përfunduar kampionati u largua në...
Lexo ma...
 
Fetahu ndahet nga Vëllaznimi
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 05 Gusht 2009 05:21    pdfShtypEmail
fetahu_emin_918526593Ish sulmuesi i Prishtinës, Enis Fetahu është ndare nga Vëllaznimi. Fetahu pak ditë më parë u transferua nga Prishtina për në Gjakovë, mirëpo për të obligimeve...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL